پیام همبستگی سیلویا فدریچی

فدریچی فعال فمینیست و چپ با زنان در این ویدئو علاوه بر حمایت و تحسین شجاعت زنان علیه جمهوری اسلامی خواستار آزادی زندانیان، توقف اعدام جوانان و پایان دادن به خشونت علیه زنان می‌شود. زنده باد همبستگی انترناسیونالیستی زنان!

۱۳ بهمن۱۴۰۱دومین روز از دهه زجر

به آتش کشیدن بنرها و نمادهای تبلیغاتی ۲۲بهمن در شهرهای مشهد، بهشهر و آستارا و همچنین به آتش کشیدن ساختمان دادگستری شهرستان شهرضا؛ گوشه هایی از فعالیت های اعتراضیي این روزهای مبارزین خستگی ناپذیر کشور است که در تصاویر بالا دید می شوند. با همبستگی و استمرار مبارزاتمان، آتش قیام را زنده و شعله ور نگاه خواهیم داشت.

خطاب یک زن به مسئولین نظام از مناطق زلزله‌زده خوی

در راستای سیاست های ضد مردمی نظام، نه تنها برای پیشگیری از بلایای طبیعی که همه ساله جان هزاران نفر را در نقاط مختلف کشور می گیرد و ده ها هزار نفر را بی خانمان می سازد، طرح و برنامه ای ندارند و بودجه ای اختصاص نمی دهند، بلکه بعد از وقوع فاجعه هم با مدیریت سرکوبگرانه و امنیتی، فجایع بسیار سنگینتری را به بار می آورد.

ما دیگه توی تاریکی منتظر نور نمی‌شینیم،

به جاش خودمون جرقه می‌زنیم!

قطعه زن زندگی آزادی

استمرار خیزش «زن، زندگی، آزادی» و فریادهای بلند زنان و تمامی اقشار تحت ستم، دنیا را لرزاند، مرزها را درنوردید و حمایت همۀ بیدار دلان و همدردان خود را در سراسر جهان به خود جلب نمود. گستردگی حمایت نیروهای مردمی و مترقی در سراسر جهان از مبارزات مردم ایران در ماه های اخیر، بی سابقه است. زنان و مردان پیشرو و جسور در کشور، با استمرار مبارزاتشان توانستند صدای خود را در جهان طنین انداز ساخته حقانیت مبارزات و مطالبات خود را به جهانیان اثبات نمایند!

خروج از کشور برای زنان و دختران

سرنگونی انقلابی، تنها پاسخ درخور به این نظام است!

باز هم زنکشی! در کمتر از ۴۸ساعت: «قتل سه زن، توسط مردان خانواده»

آتش زدن مکتب توسط طالبان در پنجشیر!