جنگ همه روزۀ زنان با نظام

همراهی با این زنان شجاع در این مبارزه، ضرورت تاریخ و انتخاب سمت درست مبارزه است!

ادامۀ دهن کجی های سازمان های امپریالیستی به زنان افغانستان!

اعزام یک لشکر ۷۰۰۰ نفره از مزدوران حکومتی به سواحل شمال، برای «کنترل حجاب»

دهن کجی زنان به این جو سرکوب و ارعاب، جنگی است که هویت مذهبی و اقتدار پوشالین جمهوری اسلامی را هر روز بیشتر به خطر انداخته و کلیت نظام را وحشت زده نموده است!

کشته یا زخمی شدند کودکان بدلیل مهمات باقیمانده از جنگ

طبق آمار سازمان ملل، تنها از ژانویه ۲۰۲۳ تا آوریل ۲۰۲۴ُ (از بهمن ۱۴۰۱ تا فروردین ۱۴۰۳)، نزدیک به ۹۰۰ نفر بر اثر مهمات باقیمانده از جنگ، کشته یا زخمی شدند که بیشتر آنها کودکان بودند.

باز هم مضحکۀ انتخابات!

باز هم بار دیگر برای اجرای نمایش مسخرۀ «دمکراسی» در سطح جهانی، سیرکِ مضحک و وقیحانه انتخابات را با کاندیداتوریِ لشکری از عروسک های خیمه شب بازی و بی اراده، که هریک دستی تا مرفق به خون مردم، آلوده دارند، و وظیفه اشان تنها گرم کردن تنور انتخابات است؛ به راه انداخته اند. تنور سردی که خیلی وقت است با این پوشال های ناچیز گرم شدنی نیست!

عفو بین‌الملل: ۷۴ درصد اعدام‌های جهان در ایران ثبت شده است!

اعدام، قتل حکومتی است و به عنوان یکی از وحشیانه ترین اشکال «مجازات» محکوم است.

توهین، تحقیر و تعرض جنسی به همسر یکی از زندانیان سیاسی زندان قزلحصار

تنها راه برای ممانعت از پیشروی های گستاخانۀ جمهوری اسلامی علیه زندانیان سیاسی و آحاد جامعه، سرنگونی جمهوری اسلامی و شکستن درب زندان ها با مبارزات متحدانۀ زنان، زحمتکشان و تمامی ستمدیدگان، است!

بردگی و کشتار زنان توسط گروه طالبان!

سازمان ملل متحد، مراسمی در یادبود ابراهیم رییسی برگزار خواهد کرد!!

همزمان با شادی مردم از نابودی چند تن از مهره های جنایتکار جمهوری اسلامی و در راس آنان رئیسی قاتل، که دستانش تا مرفق در خون هزاران زن و مرد مبارز و آزادی خواه فرو رفته است؛ همزمان با شعار نویسی ها و آتش زدن بنرهای رئیسی که به عنوان شخص دوم حکومت ستم و استثمار، سهم بزرگی در تمامی فجایع در جامعه دارد؛اغلب کشورها و نهادهای غربی از جمله اتحادیه اروپا، سازمان ملل متحد و دولت ایالات متحده آمریکا، این حادثه را تسلیت گفتند و با بازماندگان ابراز هم دردی کردند!

محمد مخبر دزفولی جنایتکار کیست؟

محمد مخبر دزفولی از پلیدترین جنایتکاران رژیم آخوندی است که عامل اصلی تجاوز و کشتار دانشجویان دانشگاه جندی‌شاپور اهواز در اردی‌بهشت ۱۳۵۹ بود. او و دیگر عناصر تبهکار انجمن اسلامی دانشگاه با پشتیبانی احمد جنتی چنان جنایتی آفریدند که در تاریخ نظیر نداشته است.