کارزار مبارزه با خشونت دولتی، اجتماعی و خانگی علیه زنان در ایران
zan_dem_iran@hotmail.com   شمارش معکوس! طنین مبارزات زنان انقلابی سال ۵۷«علیه حجاب اجباری» کارزار زنان در سه کشور آلمان، هلند و بلژیک در روزهای 6، 7 و 8 مارس 2019      سازمان زنان هشت مارس (ايران - افغانستان)
 
18 Feb 2019
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
    - اطلاعيه ها
اطلاعيه ها فراخوان ها گزارش ها پيام ها روز شمار خیزش فيلم شنيداری
  برگشت  
»   اطلاعیه شماره 5 کارزار زنان
    با پیوستن به راهپیمایی کارزار زنان پژواک صدای40 سال مبارزات زنان ایران باشیم !
فوريه 2019
»   اطلاعیه شماره 4 / به راهپیمایی سه روزه کارزار زنان بپیوندید!
    هم‌زمان با چهلمین سالگرد خیزش پنج‌روزه‌ی زنان علیه حجاب اجباری در سال 1357، به تظاهرات سه روزه کارزار زنان بپیوندید
فوريه 2019
»   اطلاعیه شماره ۳ / شمارش معکوس! انفجاری در پیش است!
    در چهلمین سالگرد خیزش پنج روزه‌ی زنان سال ۵۷ علیه «فرمان حجاب اجباری» می‌رویم تا سه روز در خیابان‌های آلمان (هامبورگ)، هلند (دنهاگ) و بلژیک (بروکسل) در روزهای ۶، ۷ و ۸ ماه مارس ۲۰۱۹، طنین مبارزات «زنان انقلابی سال ۵۷» علیه حجاب اجباری باشیم تا ریشه‌های «زنان خیابان انقلاب» را بازیابیم، تا نهالی که بی‌مهابا رستن آغاز کرده بر ریشه‌های پرصلابت تاریخی‌اش تکیه کند. می‌رویم تا متحدین‌مان را بازیابیم و جویبار مبارزات زنان ایران را به مبارزات جهانی زنان پیوند بزنیم.
فوريه 2019
»   دریوز‌گی به درگاه امپریالیست‌ها دیدار مسیح علی نژاد با مایک پمپئو وزیر امور خارجه‌ی دولت فاشیستی آمریکا - نه به نام ما!
    مسیح علی‌نژاد اگر تا دیروز در رکاب جناح‌های مختلف رژیم جمهوری اسلامی برای به بازی گرفتن خود «مبارزه» می‌کرد، امروز به بارگاه رژیم فاشیستی ترامپ برای خواست‌های خود و طبقه‌اش یعنی طبقات مرفه و ارتجاعی جامعه‌ی ایران، دخیل بسته است.
فوريه 2019
»   اعلامیه شماره 1 کارزار - زنان جهان برای برچيدن خشونت بر زنان متحد شويم!
    ما از همه فعالین، نیرو ها و تشکلات انقلابی، مترقی و آزادیخواه می خواهیم که با سهم گرفتن در پیشبرد موفقیت آمیز این مارش انقلابی، حمایت خود را به هر شکل ممکن در همبستگی با مبارزات زنان علیه حجاب اجباری، این مرکز اعمال خشونت دولتی بر زنان در ایران اعلام کنند.
نوامبر 2018
»   اعلامیه کارزار در سی‌امین سالگرد قتل‌عام زندانیان سیاسی / تجدید پیمان با نسلی که سَر داد و سِر نداد، تنها با سرنگونی انقلابی نظام جنایتکار جمهوری اسلامی می‌تواند جامه‌ی عمل بپوشد! سپتامبر 2018
»   فراخوان به عمل متحد!
    به راهپیمایی کارزار زنان در سه کشور هلند، بلژیک و آلمان که در ۸ مارس 2019، هم‌زمان با چهلمین سالگرد «خیزش پنج‌روزه‌ی زنان در 8 مارس 1357 ضد حجاب اجباری» برگزار می‌کند، بپیوندید!
می 2018
»   زنان سراسر جهان علیه خشونت بر زنان متحد شویم! مارس 2018
»   زنان تکلیف جمهوری اسلامی را در خیابان تعیین خواهند کرد! ژانويه 2018
»   زنجیره‌ی خشونت علیه زنان را چنان پاره کنیم که هیچ نیرویی یارای بافتن دوباره‌ی آن را نیابد! نوامبر 2017
»   تنها راه گرامی‌داشت زندانیان سیاسی دهه‌ی ۶۰، سرنگونی انقلابی رژیم جمهوری اسلامی است. سپتامبر 2017
»   انتخاب زنان ایران، سرنگونی انقلابی رژیم جمهوری اسلامی است! می 2017
»   چهل سال مبارزه! تولد یک کارزار! مارس 2017
»   فراخوان به کارزار مبارزه علیه خشونت دولتی، اجتماعی و خانگی بر زنان در ایران / برای مبارزه علیه خشونت بر زنان متحد شویم! نوامبر 2016
 
 تعداد صفحه: 1  تعداد رکورد: 14  صفحه: 1 1   
 
  سازمان زنان 8 مارس (ايران - افغانستان)  © *** 2019 - 1998   8mars.com   *** استفاده از مطالب سايت هشت مارس با ذکر ماخذ آزاد می باشد٠