zan_dem_iran@hotmail.com         سازمان زنان هشت مارس (ايران - افغانستان)
 
22 Jul 2018
يكشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷
  برگشت   آلمان
فراخوان شرکت در گردهم آیی

فراخوان شرکت در گردهم آیی

به مناسبت روز جهانی مبارزه با خشونت بر زنان

تمامی جنگ ها، فجایع سیاسی، بحران های اقتصادی، بلایای طبیعی،... و خلاصه هر آنچه زندگی همه آحاد جامعه را در قرن بیست و یکم، بیش از پیش به خطر انداخته است، عواملی هستند که یک بار دیگر، بویژه خشونت بر زنان را تشدید کرده و تعمیق می نمایند.

اشکال مختلف خشونت بر زنان بی پناهی، آوارگی، فقر، تجاوز، پورنوگرافی، فحشا و بردگی و سایر آسیبهای اجتماعی که بر زنان تحمیل می شود، به علاوه اشکال مختلف کنترل و خشونت خانگی، قتل های ناموسی، اسید پاشی و اسارت در قوانین و فرهنگ مرد سالار، همه و همه را تنها با نابودی عوامل تولید و باز تولید نابرابری و خشونت، می توان نابود ساخت.

زنان جهان برخیزید و برای ساختن دنیایی عاری از خشونت و بندگی، خود را برای مبارزه ای پرشور و جسورانه در جهت نابودی امپریالیسم و ارتجاع، متحد و متشکل سازید.

به راستی باید خشم زنان را به مثابه نیروی قدرتمندی برای انقلاب رها ساخت و زنجیر ها را گسست!

در روز جهانی مبارزه با خشونت بر زنان، سازمان زنان 8 مارس (ایران-افغانستان) واحد برمن، به همراه سایر گروه های زنان متشکل در کنفرانس زنان شهر(Stadtfrauenkonferenz) ، گردهم آیی همراه با میکروفن آزاد و چند برنامه فرهنگی را در مرکز شهر برمن برنامه ریزی کرده اند.

از همه زنان و مردان آزاده و انقلابی که خود را دراین مبارزه سهیم می دانند، دعوت می کنیم با ما به خیابان بیایند و ما را در افشای عوامل تولید و باز تولید خشونت بر زنان همراهی کنند.

در صورت امکان و تمایل شمع، لاتِرن و چتر هم با خود بیاورید.

 

زمان : چهارشنبه 25 نوامبر 2015  از ساعت 17:00

مکان : مرکز شهر برمن( Sogestraße)   جنب مجسمه خوک ها

 

سازمان زنان 8 مارس (ایران-افغانستان ) واحد برمن

نوامبر 2015

 

 

 https: www.8mars.com / facebook.com/8Mars.org  /   8mars.br@gmail.com

 

 
 تعداد صفحه: 6  تعداد رکورد;: 113  صفحه: 1 1    2    3    4    5    6   
 
  سازمان زنان 8 مارس (ايران - افغانستان)  © *** 2018 - 1998   8mars.com   *** استفاده از مطالب سايت هشت مارس با ذکر ماخذ آزاد می باشد٠